توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی توسط پایگاه شهید دوران نهاجا

دسته‌بندی نشده Comments Off

توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی توسط پایگاه شهید دوران نهاجا

پایگاه هوایی شهید دوران نیروی هوایی ارتش ۲۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع کرد.

توزیع 2500 بسته معیشتی توسط پایگاه شهید دوران نهاجا

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از  روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان جعفری فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز گفت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان واجرای فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک به نیازمندان و خانواده های کم بر خوردار، رزمایش سراسری همدلی و کمک مومنانه با اهداء بسته‌های کمک معیشتی و بهداشتی به اجرا گذاشته شد.

وی با بیان اینکه تمامی ملزوماتی که در این رزمایش تهیه شده بر اساس کمک های مردمی است افزود: این بسته‌ها دارای اقلام اولیه و کالاهای اساسی شامل برنج، شکر، گوشت، حبوبات، روغن و مایحتاج ضروری مردم و بر اساس برآوردهای اولیه تهیه شده است.

فرمانده پایگاه شهید دوران با اشاره به فعالیت خیرین از ابتدایی‌ترین روزهای شیوع کرونا خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از 2هزار و پانصد بسته مواد غذایی و بهداشتی در اختیار خانواده‌های نیازمند و بیماران صعب العلاج  قرار داده شده است که تمامی این بسته‌ها توسط بسیج کوی سازمانی مورد شناسایی و میان این خانواده‌ها با حفظ کرامت انسانی توزیع شده است.

امیر سرتیپ دوم جعفری با بیان اینکه پس از تاکید مقام معظم رهبری( مدظله العالی) مبنی بر حمایت بیشتر از خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده تصریح کرد:با محوریت قرا دادن مساجد کوی سازمانی اقدامات خیرین سرعت بیشتری گرفته و  به صورت هدفمند و بر اساس نیاز خانواده‌ها انجام می شود.

Author

Back to Top