امیر صباحی فرد از گروه پدافندهوایی فردو بازدید کرد

خبر مبارز Comments Off

امیر صباحی فرد از گروه پدافندهوایی فردو بازدید کرد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از سایت پدافندی فردو بازدید کرد.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از بخش های مختلف گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) در فردو بازدید کرد.

سرتیپ صباحی فرد در جمع کارکنان این یگان ضمن عرض تبریک ولادت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) گفت: باعث افتخار است که شما سربازان و خدمتگزاران به امنیت کشور، در شهری خدمت می کنید که شهر اهل بیت (ع) است و در جوار حرم خواهر امام رئوف امام رضا(ع) مشغول به انجام وظیفه هستید و از حریم حرم حضرت معصومه (س) دفاع می کنید.

وی افزود: ما سربازان را فرزندان خود میدانیم و سعی می کنیم محیطی آرام و بدون دغدغه برای خدمت آنها فراهم کنیم تا پس از اتمام دوران  سربازی، سفیران خوبی برای ارتش جمهوری اسلامی ایران باشند.

سرتیپ صباحی فرد با اشاره به ماموریت خطیر پدافند هوایی در دفاع از آسمان کشور ادامه داد: نیروی پدافند هوایی با پوشش کامل فضای آسمان کشور جمهوری اسلامی ایران با هوشیاری به صورت 24 ساعته این فضا را رصد و کنترل می کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: ماموریت پدافند هوایی در زمان جنگ و صلح تفاوتی ندارد و توقف ناپذیر است و مسئولیت مهم حراست از دستاوردهای ارزشمند کشور در حوزه های مختلف بر عهده کارکنان غیور پدافند است.

انتهای پیام/

Author

Back to Top