سردار صفوی: دشمن قادر به تهدید نظامی ایران نیست

خبر مبارز Comments Off

سردار صفوی: دشمن قادر به تهدید نظامی ایران نیست

سردار صفوی: دشمن قادر به تهدید نظامی ایران نیست

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آمریکائیها و صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها و نوکران منطقه‌ای آنها نمی‌توانند تهدیدات نظامی جدی برای ایران ایجاد کنند.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار سید یحیی رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در جلسه با برخی مسئولین استان لرستان با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران و  چالش‌های پیش روی انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران  گفت: دشمنان خارجی و فرامنطقه‌ای ایران، خصوصا  مثلث شرارت یعنی آمریکائیها  و صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها و نوکران منطقه‌ای آنها نمی‌توانند تهدیدات نظامی جدی برای ایران ایجاد کنند.

وی افزود: نظام مقتدر جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران به یاری خداوند  متعال  و توجهات خاص  14 معصوم خصوصا حضرت مهدی (علیه السلام)  و رهبری خردمندانه و شجاعانه حضرت امام  خامنه‌ای آنقدر قوی شده‌اند که بتوانند از انقلاب اسلامی و منافع ملی و امنیت ملی ایران دفاع کنند و در مقابل هرگونه تجاوز  احتمالی ضربات  غیر قابل تصور  بر دشمنان اسلام و ایران وارد سازند. البته دشمن را نباید حقیر و ناتوان شمرد ، راه اساسی مقابله با شرارت دشمنان  افزایش توان و قدرت داخلی در همه ابعاد  نظامی و اقتصادی و فرهنگی است.

سرلشکر صفوی با تبیین تلاش دشمنان برای ترویج نظام دو گفتمانی در کشور ادامه داد: ایجاد تفرقه، یاس و نا امیدی در بین جوانان و در بین مردم و مسئولان و وجود دو گفتمان  در کشور موجب سردرگمی و حیرت مردم می‌شود.

وی افزود: ملت  هوشمند ما در چهل و دومین سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی عزت و اقتدار ایران به تاسی از امام بزرگ و رهبر عزیزمان  با وحدت و همبستگی حول محور ولایت فقیه و   گفتمان انقلاب اسلامی و آرمانهای شهیدان  برای پیشرفت  و آبادانی کشور و رسیدن به تمدن اسلامی  حرکت می‌کنند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به پروژه نفوذ بعنوان یکی از اصلی تیرن پروژه‌های دشمنان گفت: پروژه نفوذ یکی از اصلی ترین  پروژه‌های  دستگاه‌های  سیاسی و  اطلاعاتی بیگانگان است. نفوذ  عناصر انسانی  نفوذی در دستگاه‌‌های  مختلف فرهنگی اقتصادی  و سیاسی کشور بدنبال تصمیم سازی و تصمیم گیری ‌های نادرست  و متوقف کردن  پیشرفت  ملت و کشور  با ضربه زدن  از داخل و یا استحاله  انقلاب و نظام از درون است.

مشاور عالی رهبر انقلاب، ادامه داد: برای حل مشکلات مردم نیازمند  روحیه جهادی و انقلابی در تمامی دستگاه‌های و سازمانهای  کشوری و حکومتی هستیم.

وی اضافه کرد: چالش‌های پیش روی مردم و مسئولین، ما را از ادامه مسیر نورانی  انقلاب اسلامی و خدمتگذاری  به مردم عزیز مان باز نمی‌دارد و با حضور مقتدرانه مردم در حماسه 22 بهمن و حماسه انتخابات آینده  ان شاء الله مسیر عزت  و پیشرفت و آبادانی کشور و حل مشکلات هموار خواهد شد.

سرلشکر صفوی با اشاره به روند افول قدرت آمریکا گفت: در همین انتخابات اخیر آمریکا، نشان دادند که آمریکا از نظر سیاسی و فرهنگی چقدر ضعیف و آسیب پذیر و دچار اضمحلال و بی آبرویی شدند  و با شکست استراتژی  لشکر کشی و اشغال نظامی  افغانستان و عراق مظلوم که حدود بیست سال از آن می‌گذرد ، فرصت‌های خوبی رابرای چینی‌ها و روس‌ها و ایران فراهم کردند.

سرلشکر صفوی با تبیین فرصت جهاد در ساخت ایران اسلامی گفت: جهاد بزرگ ساختن ایران اسلامی و عبور از شرایط سخت  فعلی و برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی، شناخت فرصت‌ها و چالش‌ها و داشتن برنامه‌های کلان کلی و استانی است. مدیران عالیرتبه کشور عزیزمان با شناخت روندها و رویدادهای منطقه‌ای  و جهانی و تشخیص  درست راهبرد دشمنان انقلاب اسلامی  و بادرک صحیح از فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو می‌توانند راهبردها و برنامه‌های آمایش سرزمینی  را تنظیم و تدوین کنند.

Author

Back to Top