الحاق بالگردهای شینوک سوخت‌رسان و آتش‌نشان به ناوگان پروازی هوانیروز

خبر مبارز Comments Off

الحاق بالگردهای شینوک سوخت‌رسان و آتش‌نشان به ناوگان پروازی هوانیروز

الحاق بالگردهای شینوک سوخت‌رسان و آتش‌نشان به ناوگان پروازی هوانیروز

در مراسمی با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش بالگردهای آتش نشان و سوخت رسان به ناوگان پروازی پایگاه چهارم هوانیروز پیوستند.

به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری تسنیم، با حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، بالگردهای آتش نشان و سوخت رسان به ناوگان پروازی پایگاه چهارم هوانیروز پیوستند.

در این آیین که صبح امروز (دوشنبه) در پایگاه چهارم هوانیروز ارتش برگزار شد، فرمانده نیروی زمینی با برشمردن اقدامات و تلاش های هوانیروز در تولید قدرت برای نظام، گفت: این حرکت شتابان باید ادامه یابد؛ مواضع صریح مقام معظم رهبری و فرمایشات گهربارشان را در روز نیروی هوایی شنیدیم و بدیهی است با نصب العین قرار دادن فرمایشات حضرت آقا، راه عزت و استقلال و قدرت را با تمام وجود ادامه خواهیم داد.

وی گفت: امروز صراط مستقیم ما صراط ولی فقیه است و در این مسیر برای نقش آفرینی به قصد پیروزی و تا شهادت عزتمندانه آماده‌ایم.

در این مراسم بالگردهای ترابری سنگین شینوک با انجام عملیات اطفاء حریق در نقش بالگرد آتشنشان رسماً به ناوگان پروازی هوانیروز پیوستند.

در این مراسم همچنین 16 فروند از بالگردهای باز آماده شده و  تجهیز شده به سامانه های عملیاتی مورد نیاز به ناوگان پروازی هوانیروز پیوستند.

امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش نیز در این مراسم در سخنانی با اشاره به نامه مستقیم خلبانان هوانیروز ارتش به محضر فرماندهی معظم کل قوا و اعلام آمادگی برای دفاع از نظام و کشور، حتی با عملیات استشهادی گفت: فرهنگ حاکم بر هوانیروز فرهنگ حماسه و رشادت و شهادت است و به این فرهنگ افتخار می کنیم.

امیر خلبان سید قاسم خاموشی فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز نیز در این مراسم گفت: تمامی اقدامات برای باز آماد پرنده های ملحق شده به ناوگان پروازی ونیز بالگردهای مجهز شده به سامانه های سوخت رسان و آتش نشان به وسیله متخصصان جوان هوانیروز و با استفاده از دانش درون سازمان و نیز همکاری گرفتن از شرکت های دانش بنیان داخلی انجام شده است.

Author

Back to Top