اختصاصی| آزادی ۲ مرزبان ایرانی؛ هیچ عملیات نظامی در خاک پاکستان انجام نشده است

خبر مبارز Comments Off

 

اختصاصی| آزادی ۲ مرزبان ایرانی؛ هیچ عملیات نظامی در خاک پاکستان انجام نشده است

 

اختصاصی| آزادی 2 مرزبان ایرانی؛ هیچ عملیات نظامی در خاک پاکستان انجام نشده است

 

یک منبع آگاه اعلام کرد که برای آزادی ۲ مرزبان باقیمانده ایرانی از دست گروهک تروریستی جیش الظلم هیچ عملیات نظامی در خاک پاکستان انجام نشده است.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم با اشاره به خبر رهایی 2 مرزبان باقیمانده از دست گروهک تروریستی جیش الظلم اظهار داشت: باید اعلام کنیم که برای آزادی این مرزبانان هیچ عملیاتی در خاک پاکستان انجام نشده است و جمهوری اسلامی ایران همواره به تمامیت و حاکمیت کشورهای همسایه خود احترام می‌گذارد.

وی با تاکید بر اینکه تلاش‌های ارتش پاکستان را در رهایی این مرزبانان که سال 1397 گروگان گرفته شده بودند، فراموش نخواهیم کرد، تصریح کرد: ما نسبت به شیطنت‌های خارجی هوشیار بوده و اجازه نخواهیم داد تحرکات رسانه‌ای مغرضانه روابط دوستانه ما با کشور دوست و برادر پاکستان را تحت تاثیر قرار دهد.

12 مرزبان جمهوری اسلامی ایران 24 مهر 97 در مرز میرجاوه استان سیستان و بلوچستان توسط عناصر گروه تروریستی موسوم به جیش الظلم ربوده و به داخل خاک پاکستان منتقل شده بودند.

5 نفر از این مرزبانان 24 آبان همان سال با پیگیری‌های دولت پاکستان آزاد و به ایران تحویل داده شدند و 4 نفر دیگر از این مرزبانان نیز 27  اسفندماه 97 آزاد شدند.

هفته گذشته نیز قرارگاه قدس سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌ای از رهایی 2 مرزبان دیگر از دست این گروهک تروریستی خبر داد.

Author

Back to Top