سردار شیرازی: نیروهای مسلح نباید دغدغه معیشتی داشته باشند

خبر مبارز Comments Off

سردار شیرازی: نیروهای مسلح نباید دغدغه معیشتی داشته باشند

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا گفت: یک نظامی باید هم از نظر سازمانی و هم از نظر معیشتی دغدغه‌ای نداشته باشد تا بتواند در میدان به وظایف خود به خوبی عمل کند.

سردار شیرازی

به گزارش گروه دفاعی  به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه سردار محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا در هشتمین همایش مدیران و مسئولان ارتباطات مردمی نیروهای مسلح که به میزبانی نیروی زمینی سپاه در سالن غدیر مجتمع فتح المبین برگزار شد با اشاره به اینکه در رژیم گذشته آمریکایی ها در حوزه نظامی دخالت های زیادی داشتند؛ اظهار داشت : امروز پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی عمده تجهیزات دفاعی جمهوری اسلامی ایران داخلی است .

وی افزود: مقام معظم رهبری از نیروهای مسلح انتظار دارند که کارهای نو و خلاقانه ارائه دهند و یکی از این اقدامات نو و خلاقانه این است که ارتباطات گسترده در سطح نیروهای مسلح وجود داشته باشد.

سردار شیرازی با تأکید بر اینکه تا زمانی که ما در راه خدا گام برداریم عنایت خداوند متعال پابرجاست؛  گفت: شهادت شهید سلیمانی مسیر تاریخ جهان را تغییر داد و خداوند با اراده خودش به شهید سلیمانی عزت داد. شهید سلیمانی همیشه مقام معظم رهبری را با انجام کارهای ممتاز در شرایط خوب و خوبتر قرار می‌داد و این باید در نیروهای مسلح به عنوان یک الگو در نظر گرفته شود.

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره شهید سلیمانی تاکید کرد: شهیدسلیمانی بنا به فرمایش مقام معظم رهبری هم یک فرمانده جنگ آور بود و هم شجاع با تدبیر بود و بهترین تصمیمات را در عرصه نظامی می گرفت.

سردار شیرازی با بیان اهمیت لزوم توجه به معیشت کارکنان نیروهای مسلح در ابعاد مختلف از جمله مسکن ، خوراک و پوشاک؛  اظهار داشت:  یک نظامی باید هم از نظر سازمانی و هم از نظر معیشتی دغدغه‌ای نداشته باشد تا بتواند در میدان به وظایف خود به خوبی عمل کند. در خصوص خانه‌های سازمانی هم توصیه می‌شود که به تعداد نیروهای مسلح خانه‌های سازمانی تهیه شود و در این زمینه نحوه استفاده و ساز و کار در اختیار قرار دادن این خانه ها بسیار مهم است. در خانه های سازمانی باید در نظر داشته باشیم که وعده‌ای که داده می‌شود در زمان لازم به آن عمل شود.

وی با اشاره به لزوم توجه به بازنشستگان به عنوان یکی از تاکیدات جدی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد:  توجه به بازنشستگان آیینه کارمندان است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید به عموم نیروهای مسلح اعم از بازنشستگان و ایثارگران  توجهی جدی داشته باشیم.

Author

Back to Top